Messenger Lite

58.1.0.9.176

4.6

135

Sonunda daha hafif bir Facebook Mesajlaşma istemcisi

30.5M

Bu uygulamayı oyla

Messenger Lite Facebook tarafından geliştirilen resmi bir mesajlaşma istemcisidir ve kötü şöhretli anlık mesajlaşma uygulamasının daha hafif bir versiyonunu sağlamak için tasarlanmıştır. Bu sefer esas özellik aynı servisin tam özellikli versiyonundan daha az yer kaplamasıdır. Sadece 10 MB'ın altındadır ve önceki sıradan Android cihazlarınızı durma noktasına getirmeden daha sorunsuz bir şekilde çalışır.

Bu uygulama tamamen resmidir ve orijinal sohbet istemcisiyle tamamen aynı fonksiyonları sunar, böylece bütün kişilerinizle bireysel veya grup olarak sohbet edebilir, metinler, görseller, videolar ve çıkartmalar gönderip alabilirsiniz.

İnternetteki diğer resmi olmayan sohbet istemcilerinin aksine Messenger Lite arka planda çalışabilir ve Facebook kişilerinizden bir metin mesajı aldığınız zaman size bildirimler gönderir. Aynı zamanda uygulamada herhangi bir aktivite olduğunda titreşim özelliğine sahiptir ve ekranı aydınlatır. Pratik anlamda bu yeni hafif versiyon ile Facebook uygulamalarının adını kötüye çıkaran kaynaklarınıza ve hafızanıza aşırı yüklenme sorunu olmadan orijinal istemcinin en iyi özelliklerine sahip olacaksınız.

Messenger Lite Facebook'un resmi istemcisine fantastik bir alternatiftir. Özellikle orijinal uygulamanın gerektirdiği aşırı miktarda veri gerektiren kablosuz bağlantıların çok güçlü olmadığı ülkeler için tasarlanmıştır ve çok daha geniş bir cihaz yelpazesi ve Androidin eski versiyonları (Gingerbread 2.3 bile çalıştırır) ile tamamen uyumludur, öyle ki durumunuz ne olursa olsun kullanabilirsiniz.
Gereksinimler

Android 2.3 ya da üstü sürüm gerektirir.

Uptodown X